Dhurata Dora kaq provokuese në këto imazhe

Dhurata Dora po vazhdon që të komentohet shumë për profesionin por edhe pamjen e jashtme.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese e veshur ngushtë dhe me xhaketën ushtarake, por me flamur kuq e zi.

Dhurata dukej shumë në formë, ashtu siç duket çdo herë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE