Dhurata Dora shfaqet joshëse, pozon me këmbë të hapura

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, është duke shijuar pushimet e saj luksoze në Maldive.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo nuk u ndal duke pozuar imazhe të ndryshme nga atje, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, ka publikuar një fotografi e ulur pranë pasqyrës dhe vëmendja shkon te mënyra se si është ulur.

Kujtojmë se, kënga e fundit e Dhurata Dorës “Harrom” ka arritur të pëlqehet mjaft shumë nga publiku.