Diellza tregon si po ndihet gjatë shtatzënisë dhe pse nuk e di ende gjininë e bebes

Diellza Kolgeci ka folur për shtatzëninë në Sevenbizz.\

Bukuroshja ka bërë bujë me lajmin për lidhjen dhe shtatzëninë për të cilën nuk ka dëgjuar askush deri më tani, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa se si ndihet dhe arsyen pse ajo nuk e di ende gjininë e foshnjës, kurse i dashuri dhe shoqja e saj e ngushtë e dijnë, mund ta kuptoni në videon më poshtë:

SHPËRNDAJE