Dikur Alban Skënderaj i tha “JO” në X Factor, sot Rina ka dy fjalë për të, ja çfarë thotë

Rina Balaj ka pak muaj që është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare dhe ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në mediat rozë

Madje këngëtarja pas bashkëpunimit me reperin Fero duket se po prek majat e suksesit. Rina Balaj përveçse një repere e mirë, është konsideruar edhe si një vajzë seksi.

Sot 18 vjeç, por kur Rina ishte më e vogël, ka qenë konkurrente në X Factor ama ajo nuk ka arritur që ta kalojë fazën e parë te ky kompeticion.
……………………………………………………………………………………………………………..
Ana Kabashi e dridh si asnjëherë më parë në parking

……………………………………………………………………………………………………………..

Në juri bënte pjesë edhe Alban Skëndëraj, por ndonëse ai i tha “Jo”, Rina nuk i mban aspak inat Albanit.

“Alban Skënderaj është numër një, është tamam artist. Edhe pse më ka thënë Jo në X Factor”, u shpreh Rina në një intervistë për Mirage.

SHPËRNDAJE