Dikur dhe sot, ky është ndryshimi drastik i Violetë Kukajt

Violetë Kukaj është emri i këngëtares shumë të njohur shqiptare.

Këngët e saj, sidomos ato patriotiket, kanë përcjellur ndër vite breza të shumtë.
Violeta është rithyer tani në skenë pas disa vitesh mungesë.

E në imazhet që i publikon në rrjete sociale, shohim se Violeta ka ndryshuar shumë ndër vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE