Dimrin e bën verë, modelja shqiptare pozon me bikini (Foto)

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ka kohë që modelja shqiptare nuk ka qenë pjesë e ndonjë projekti të industrisë së modës ku më shumë ishte përkushtuar te familja e saj.

Momentalisht Emina është në një nga vendet më luksoze ‘Baha Mar’ ku shihet së bashku me familjen e saj të cilët janë duke kaluar momente të lumtura.

Vlen të ceket se, Emina është e martuar me një biznesmen iranian Sam Nazarian. Fiziku i saj i gjatë dhe tiprate e fytyrës e bëjnë atë ndër modelet më tërheqëse shqiptare.

SHPËRNDAJE