Dimrit zhvishet, verës vishet, kjo është Nora Istrefi!

Nora Istrefi është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Këngëtarja e hitit “Taxi” ditën e sotme ka publikuar dy fotografi në Instagram ku shfaqet më e veshur se kurrë më parë!

Me një bluzë të bardhë deri tek fyti, me pantallona dhe xhaketë, Nora Istrefi ka pozuar e veshur si asnjëherë tjetër.

Ndryshe, ditë më parë, Nora bashkë me Erën lansuan projektin e ri “Nuk e di” i cili ka arritur të mbledh vetëm 2 milionë klikime për pesë ditë.

Ndërsa sa i përket jetës private, në media javë më parë u përfol se Roberti dhe Nora po përjetojnë krizën në martesën e tyre./GazetaBlic

SHPËRNDAJE