Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

Ai padyshim është një ndër emrat më të kërkuar në estradën shqiptare.

Muzika që ai bën ka arritur ti prek zemrat e njerëzve.

Bëhet fjalë për Gold Ag i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke mbajtur kështu të informuar ndjekësit e tij rreth çdo gjëje.

Por për të është një ditë jo e mirë, pasi ai ka humbur një njeri të afërt ku këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi mjaft prekës.

“Buzëqeshja jote do të jetoj në syt e mi deri atëherë kur do ta shohin këtë botë.Fuqia e fjalës nuk është aq e madhe sa ta shpreh me një përshkrim dashurinë dhe respektin për ty.Të patëm luan të asaj ane,nuk më bëre mirë vetëm mua por të gjithëve që ta trokitën derën.Por tani që nuk je në mesin tonë,ajo që do ta kesh përherë nga unë është lutja drejt Zotit që ty të shpërblen me të mirat e tij në Xhenetin Firdeus.Zoti të mëshiroftë aga AVDI ❤️” kanë qenë fjalët e Gold Ag.GazetaBlic

SHPËRNDAJE