Do ta harroni Rita Orën po t’i shihni këto fotografi të motrës së saj të madhe

Rita Ora përveç se njihet si një këngëtare e suksesshme, ajo komentohet mjaft edhe si një femër tejet joshëse.

Këngëtarja është në kulmin e karrierës dhe është ndër më të komentuarat në mediet ndërkombëtare.


(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Rita ka motrën e madhe pjesë e ekipit të saj menaxhues dhe ajo është shoqeruesja më e mirë e saj.

E keni parë shpesh Ritën por jo edhe motrën e saj bukuroshe.

Një zeshkane me sy të kaltër që aspak nuk i ngjan Ritës, po shikoni sa e bukur është ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE