Doktorët janë të surprizuar: Ziejini këto dy përbërës dhe pijini për 7 ditë rresht. Do të humbisni 3 kg!

Ne sot do t’ju tregojmë sesi të përgatisni një përzierje, e cila do t’ju ndihmojë që të hiqni kilet e padëshiruara dhe do të përshpejtojë të gjithë procesin.

Gjithçka që ju duhet të bëni është të miksoni këto përbërës që i keni në kuzhinë dhe ta konsumoni këtë pije përpara se të shtriheni për të fjetur.

Ajo çfarë e bën këtë recetë kaq popullore është fakti që ju humbisni peshë, teksa jeni duke fjetur.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Përbërësit:

2 lugë gjelle me mjaltë natyral;
1 lugë gjellë më pudër kanelle;
250 ml ujë;
1 lugë gjelle lëng limoni;

Përgatitja:
Ziejeni ujin dhe më pas shtoni kanellën, mjaltin dhe limonin. Lëreni të ftohet dhe pija juaj është gati.

Përdorimi:
Pini gjysmën e pijes në darkë përpara se të flini dhe gjysmën tjetër në mëngjes esëll. Do të jeni të surprizuar nga rezultatet në vetëm një javë.

SHPËRNDAJE