Drejtpërdrejt nga Mitrovica: Fillon domolimi i një objekti afër ish hotel Adriatikut për të arritur tek personi që ka mbetur nën gërmadha (VIDEO)

Një pjesë e ish hotelit “Adriatiku” është shembur para pak minutash, ku për pasojë dyshohet se një person është zënë nga gërmadhat, njfoton Veriu.info.

Në vendin e ngjarjes ndodhen Policia e Kosovës, zjarrfiksat, Drejtoria e Emergjencave, Drejtoria e Inspeksionit dhe Inspektorati i punës.

Nga pamjet direkte që po transmeton gazeta online veriu.info shihet se ka filluar demolimi i një objekti afër ish hotel Adriatikut në mënyrë që të krijohet hapësirë për të depërtuar dhe të arrihet tek personi që dyshohet se është zënë nga gërmadhat./Veriu.info/

Fillin rrënimi i objekteve përreth ish hotelit "Adriatik" në Mitrovicë, në përpjekje për të arritur te vendi ku dyshohet se një person është zënë nga gërmadhat

Publiée par Veriu.info sur Lundi 22 avril 2019

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE