Dua Lipa në ‘Brit Awards’, merr vëmendjen fustani i saj (FOTO)

Eventi prestigjioz i muzikës Brit Awards ka nisur ne Londër.

Tashmë artistët kanë filluar të hyjnë përmes tapetit të kuq, në sallën ku edhe do mbahet ky eveniment i cili është më i madhi në Britaninë e Madhe.

(Kliko mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵).

Në këtë eveniment ku po marrin pjesë shumë këngëtarë të njohur, është e pranishme edhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa.

Ajo është edhe njëra nga këngëtarët më të nominuara në këtë mbrëmje.

Përderisa kaloi në tapetin e kuq, ajo edhe mori vëmendjen e “Brit Awards”, me fustanin e saj rosë.

 

SHPËRNDAJE