Dua Lipa shfaq barkun e tonifikuar, çmend miliona fansa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa na tregon edhe njëherë linjat e saj hot, por kësaj rradhe në plan të parë ka barkun.

Ajo përpos talentit që ka për muzikën, komentohet shumë edhe për pamjen si dhe jetën private.

Së fundi, flokët e kanë bërë që Dua të shkëlqejë, pasi që ka ndërruar modelin e tyre.

E në paraqitjen e fundit, Dua ka rrëmbyer zemrat e milionave adhuruesëve të saj.

E tërë vëmendja shkon të fytyra e saj engjëllore, dhe te muskujt e tonifikuar të barkut, që e bëjnë yllin të shkëlqejë edhe më shumë.

SHPËRNDAJE