Dua Lipa si asnjëherë më parë, seksi e shumë provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shfaqur edhe më provokuese në imazhet e fundit.

Këto i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty shihet e veshur në të zeza dhe me fustanin e zi, kurse përshtypje bënë çanta shumë e vogël që ajo mban në duar.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

Ndryshe, Dua mahniti edhe këtë herë me pamje./Indeksonline/

SHPËRNDAJE