Duda Balje vishet e rregullohet bukur sonte, po duket si zonjë e vërtetë

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE