Duda po i shijon pushimet në Turqi

Ajo është një nga deputetet më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Duda Baljen, e cila njihet dhe shquhet për elegancën e bukurinë.

Madje, deputetja është tejet aktive në rrjete sociale.

Kësaj radhe vjen me një foto atraktive nga riviera turke, ku edhe po kalon pushimet në këto ditë të nxehta gushti.

View this post on Instagram

Turkey time!

A post shared by DudaBalje (@duda.balje) on