Dude Balaj e “kall” Kuvendin, shikoni si është dukur ajo sot në seancë( Foto)

Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfoluar në Kuvendin e Kosovës, shkruan Botapress.info

Ajo përfolet për veshjen e saj ekstavagante dhe për linjat trupore që ajo i gëzon.

Në seancën e Kuvendin që është mbajtur sot ajo ka vendosur t`i çmend të gjithë me veshjen e saj dhe linjat super seksi.

Foto flet më shumë se fjalët:

SHPËRNDAJE