Saturday, January 23, 2021
Home Lajme Dueli me Povetkinin, shikoni çfarë ka bërë Joshua një orë para meçit

Dueli me Povetkinin, shikoni çfarë ka bërë Joshua një orë para meçit

Kampioni botëror i boksit, Anthony Joshua do të ndeshet sonte me rusin Alexander Povetkin në Londër.

Kanë mbetur më pak se dy orë nga ballafaqimi, dhe Joshua tashmë ka nisur përgatitjet.

Ai në profilin e tij në Facebook ka hyrë live, teksa shihet duke u bërë gati, me synimin për ta mposhtur rusin.

Meçi i peshave të rënda pritet të jetë jo i lehtë për Joshuan marrë parasysh statistikat pozitive të boksierit rus.