Dy ditë pas fejesës, djali i Danit publikon foton më të bukur me nusen e tij

Këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi, fejoi djalin e tij të vetëm.

Ceremoninë e fejesës e kanë bërë në Sudei ku edhe jeton nusja e djalit të tij.

Ishte padyshim nusja e tij ajo që shkëlque në mbrëmjen e djeshme.

E sot Andi ka publikuar pamje të reja nga fejesa e tij, ajo është një foto ku shihet ai bashkë me nusën dhe me babain./ORAinfo/

SHPËRNDAJE