Dy policë dalin pozitiv pas testit për COVID-19

Dy policë kofirmohen pozitiv me koronavirus.

Sipas burimeve të Veriu.info policët janë njëri nga Fushë Kosova, kurse tjetri nga Prishtina.

Ditën e sotme janë konfirmuar gjithsej 13 raste të reja, dhe janë shëruar 4 persona.

SHPËRNDAJE