E bija e Lutfi Hazirit nuk ndalet, vjen me poza të reja!

E bija e kryetarit të Gjilanit, vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Kënga Haziri në Instagram ka bërë paraqitjen e radhës teksa ka fokusuar fytyrën e saj të bukur- shkruan Indeksonline.

Vlen të përmendim faktin se Kënga poashtu gëzon linja të mira trupore dhe jo rrallë i ekspozon ato edhe më shumë se që duhet.

Poashtu edhe imazhet provokative të saj nuk është se mungojnë. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE