E bukur kjo: Ja çka bëjnë Era e Nora në një klub nate në Prishtinë (Pamje)

Era dhe Nora Istrefi janë bërë dy motrat më të përfolura të skenës kosovare.

Ato bashkë i kanë rezervuar një mbrëmje të shfrenuar vetës pasi Era e mori medaljen nga presidenti Thaçi.

Nora ka publikuar një video ku shihen të dy motrat në klub duke e ndezur ‘nejën’ bashkë.

Për më shumë shikoni videon e shihni si janë veshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE