E çuditshme: Humb gruan, e futi në bast (FOTO)

Një ngjarje e pazakontë raportohet nga Kenia. Dy miq fundjavën e kaluar nënshkruan një marrëveshje në një letër. Objekti i bastit ishte derbi i Manchesterit i luajtur këtë fundjavë.

Njëri nga miqtë ishte i bindur se djemtë e Guardiolës do të fitonin kampionatin pikërisht ndaj rivalëve të anës tjetër të qytetit.

Amani Stanli vuri bast për këtë as më pak e as më shumë por gruan e tij. Ai i premtoi shokut të tij se do ti jepte gruan për një javë nëqoftëse kjo nuk ndodhte.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Për këtë nënshkruan në një fletë të thjeshtë.

Por siç e dimë, City nuk arriti ta fitonte atë ndeshje dhe e la fitimin e titullit për më vonë. Tashmë nuk dihet në qoftëse kjo fletë ka vlerë juridike pasi Stalni duhet të paguajë shumë shtrenjtë.

SHPËRNDAJE