E dashura ia publikon Seldit foton të cilën ai do të donte ta zhdukte

Cindy Cela është e dashura e re e këngëtarit të njohur shqiptar, Seldi Qalliut.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Se është e tillë e dëshmon edhe fakti se pak vite më parë ajo ishte zgjedhur përcjellësja e parë në “Miss Bruksel”.

Cindy është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo ka publikuar një foto qesharake të Seldit.

A thua cili do të jetë reagimi i këngëtarit të njohur shqiptar?!