E dhimbshme: Ky është çifti që nuk i shpëtoi aksidentit në Gllarevë

Tre është numri i viktimave nga aksidenti i pasdites së sotme në magjistralen Pejë-Prishtinë, në fshatin Gllarevë.

Jakup Rizë Berisha dhe Selvije Berisha janë çifti që nuk shpëtuan si pasojë e këtij aksidenti, shkruan Indeksonline.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i viktimës, përmes rrjeteve sociale.

……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

“Me pikëllim të thellë mora lajmin e hidhur se pasditen e sotme në një aksident trafiku në rrugën Pejë Prishtinë (Gllarevë) nuk shpëtuan vëllai i ynë, Jakup Rizë Gërvalla (Berisha) së bashku me bashkëshorten e tij Selvije Berisha”, ka shkruar ai.

SHPËRNDAJE