E ëmbla Dhuratë!

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më të sukseshmë në Kosovë.

Me paraqitjet e saj ajo gjithmonë merr vëmendjen e publikut, pasi që çdoherë mahnitë!

Dhurata së fundi mbajti koncert madhështor në Algjeri, ku ishte e ftuara speciale e reperit algjerian, SoolKing.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram ajo ka një kapele në kokë dhe duket tejet e ëmbël./Indeksonline/

SHPËRNDAJE