E fejuara e Labit shtatzënë?

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë.

Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me një martesë, e cila pritet të jetë ndër më të përfolurat në mediet rozë, transmeton Gazeta Express.

Ditë më parë Qendresa ashtu siç e do tradita ka organizuar kanagjegjin dhe festën e saj të beqarisë.

Qendresa kishte publikuar imazhe të shumta ku duket se kishte shijuar shumë festat e saj.

Mirëpo, në njërin nga imazhet që ka publikuar nga ‘nata e beqarisë’, bie në sy barku i saj më i fryrë.

Kjo gjë ka bërë fansat të dyshojnë për një shtatzëni të mundshme.

SHPËRNDAJE