E frikshme: Fshatarët bëjnë “luftë” me anakondën e tërbuar që po u hante qenin

Ky është momenti tronditës kur një qen shpëtohet nga fshatarët brazilian nga vrasja e një anakondë gjigante.

Anakonda shihet ndërsa ka mbështjellë qenin afër jë lumi dhe po bëhet gati për ta gëlltitur atë

Sipas Andreë Barao, i cili ka postuar videon, qeni u zhduk nga një fermë dhe pas një kërkimi, u zbulua se kishte rënë pre e anakondës.

SHPËRNDAJE