E frikshme! Magjistari ngrinë moderatorin e njohur live në emision! (Video)

Këtë të diele mysafir të emisionit më të shikuar ishin Ramiz Kelmendi, dhe Ilir Ferizi magjistari.

Ilir Ferizi provoi një magji me Moderatorin Sadri Imeri.

Shikojeni nga minuta 57:33 kur magjistari e ngrinë moderatorin.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE