E harruat “Mamin”? Ajo vjen më seksi se kurrë më parë

Rina Balaj tashmë është ndër vajzat më të përfolura të showbizzit vendor.

Një rivalitet i shpalluar nga fansat e tyre mes asaj dhe Taynës ka bërë që të dyja të jenë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Rina ka realizuar projektin e saj më të ri të titulluar ‘Gigi’ i cili po rezulton mjaftë i suksesshëm.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me plotë stil.

Vëmendjen marrin flokët e saj ngjyrë blu./ORAinfo/

SHPËRNDAJE