E kap hajnin brenda shtëpisë

Në Fshatin Kotradiç të Pejës, Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili kishte tentuar të grabiste në një shtëpi të fshatit.

Në raportin policor thuhet se i dyshuari ka hyrë në një shtëpi të këtij fshati për të vjedhur,

ndërsa është kapur nga pronari në flagrancë.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

I dyshuari me urdhër të prokurorit i është caktuar ndalimi policor.

SHPËRNDAJE