E keni parë këngëtaren Safete Mustafa, por sa e bukur është vajza e saj Donika (Foto)

Donika, vajza e dytë e këngëtares Safete Mustafa, është mjaftë e talentuar, e madje dalë nga dalë po i futet edhe botës së muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, në një dasmë, Safetja kishte shkuar me të shoqin dhe vajzën e dytë, Donikën, e cila morri mjaftë vëmendje.

Donika, u duk bukur dhe tërhoqi shumë shikime kah vetja, derisa po qëndronte pranë të ëmës dhe bashkëshortit të saj, shkruan “Kosovarja”.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Siç shihet edhe nga foto, ajo ka një afërsi edhe me bashkëshortin e ri të së ëmës.

SHPËRNDAJE