E kuqe e zjarrtë, Kida iu ‘kall’ me veshjen dhe pamjen e saj sot

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme.

Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.

E se ka një stil të tillë e ka dëshmuar edhe sot me fotografinë e postuar në Instagram ku shfaqet me një veshje me plot stil./ORAinfo/

Good Morning 🌹

A post shared by KIDA (@kida) on

SHPËRNDAJE