E njihni Albërie Hadergjonaj, por ja sa vite i mbush ajo

Këngëtarja e famshme shqiptare Albërie Hadergjonaj duket një femër shumë e re në pamje dhe mjaft e bukur po mosha e saj e vërtetë është 44 vjeçare.

Albëria është e lindur në Deçan më 25 Gusht të vitit 1974.

Albëria edhe pse nuk është më aktive në skenë si në fillimet e para ajo publikon këngë kohë pas kohe dhe të gjitha këngët e saj bëhen hite e dëgjohen shumë.

Ajo dhe vajza e saj Anxhelina tani jetojnë në Amerikë, ku vajza e saj ushtron profesionin e saj./BP/

SHPËRNDAJE