E njihni Sellmen, por a e keni parë burrin e saj?- Mashkull më të bukur nuk keni parë

Sellma Kasumoviq përveç përkushtimit në punë, ajo është edhe një nënë dhe bashkëshorte e mirë.

Në rrjetet sociale ajo promovon më shumë artin e saj dhe shumë rrallë familjen, përcjell ORAvip.

(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Sellma duket se ka pasur shumë fat në dashuri.

Ajo është e martuar me një mashkull mjaft të pashëm dhe kjo e bën Sellmën dhe atë një çift shumë simpatik.

Për më shumë njihuni me familjen e Sellmës./ORAvip/

SHPËRNDAJE