E pabesueshme: Ja sa gola kanë shënuar se bashku Messi, Suarez dhe Neymar

Messi me dy gola, Suarez dhe Neymar me nga një, ishin realizatorë në fitoren e skuadrës katalane.

Me këto katër gola, MSN arrin në kuotën e 101 golave këtë sezon.

Ky edicioni i tretë radhazi që kjo treshe arrin të shënoi mbi 100 gola në sezon.

SHPËRNDAJE