E papritur: Albulena Haxhiu zbulon diçka sekrete të Molliqajt dhe Dedës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Albulena Haxhiu ka thënë se në byfen e Kuvendit të Kosovës, ka dëgjuar një bashkëbisedim në mes të ish dy deputetëve të VV-së, Dardan Molliqajt e Ilir Dedës, të cilët po komentonin zhvillimet në Kuvend.

Haxhiu ka thënë se Deda i ka thënë Molliqajt që po të ishte në vend të Kadri Veselit do i nxirrte zhag deputetët e VV-së nga Kuvendi.

Ilir Deda, deputeti i “moderuar” para pak minutash në byfen e deputetëve i tha Dardan Molliqajt, me qene në vend të tyre (s’e di ne vend te kujt, ndoshta të Kadri Veselit) i kisha qit zhag dhe shkelma jashtë këta të VV’së! (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE