E papritur: Këngëtarja kosovare ndahet nga i fejuari (Foto)

Këngëtarja dhe aktroja kosovare, Shota Baraliu është ndarë nga i fejuari.

Shota Baraliu, kishte befasuar të gjithë kur kishte publikuar fotografi nga fejesa në mars të vitit të kaluar.

Magazina.al, merr vesh se fejesa e tyre ka zgjatur vetëm disa muaj dhe se çifti tashmë janë ndarë.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vet këngëtarja.

E kontaktuar nga Magazina.al, Shota e ka konfirmuar se është ndarë nga i fejuari të cilit nuk i kishte publikuar identitin asnjëherë./Magazina.al/