E papritur: Kështu merr drogë prifti katolik

Në internet po qarkullon një video e një prifti katolik teksa konsumon kokainë në një ndejë.

Video e siguruar nga The Sun on Sunday, thuhet të jetë incizuar kah fundi i dy ditë ahengjesh kur Ati Crossan i kishte ftuar miqtë në shtëpinë e famullisë.

“Nuk duhet të përdor kokainë të bardhë nga një pjatë përderisa bisedoj me një shok”, dëgjohet duke thënë ai në incizim.

Ai e ka pranuar që ka marrë drogë, duke i thënë kësaj gazete që ishte vetëm një natë dhe ajo kishte qenë e tëra.

“Nuk kam problem me drogën”.

SHPËRNDAJE