E puthi futbollisti i Cityt në transmetim live, kjo është gazetarja që po i “çmend” të gjithë

Një moment i pazakontë ndodhi pas ndeshjes Ukrainë-Serbi e cila u mbyll me rezultatin e thellë 5-0 për vendasit.

Oleksandr Ziçenko, lojtari i Ukrainës dhe Manchester Cityt i dhuroi një puthje gazetares e cila po e intervistonte live.

Ajo nuk e mori për keq atë puthje dhe buzëqeshi duke ruajtuar qetësine dhe duke e kthyer në një moment të këndshëm.

Pas këtij momenti, të gjithë janë bërë kureshatarë të mësojnë më shumë për gazetaren bukuroshe.

Ajo quhet Vlada Sedan dhe është një nga më të njohurat në Ukrainë.

Valda është një nga gazetaret me të bukura në vendin e saj dhe këtë e faktojnë më së miri fotot e saj në “Instagram”.

SHPËRNDAJE