E pyesin nëse do të martohej me Shpat Kasapin, ja çfarë thotë shoqja e ngushtë e Afërdita Dreshajt (Foto)

Në fund të muajit të kaluar, modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Në këtë dasmë mori pjesë edhe mikja më e mirë e Afërditës, Xhesika. E kësaj të fundit një nga ndjekësit e saj i ka bërë një pyetje në llogarinë e saj Instagram, nëse ajo do ta pranonte Shpat Kasapin për burrë, ndërsa Xhesika ia ka kthyer: Joooo..


Kujtojmë që Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj ishin të fejuar për disa vite./Indeksonline/
……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarë i bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE