E rëndë: Gjendet pa shenja jete në korridor të shtëpisë në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jete në korridor të shtëpisë në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në rrugën ‘Behie Dushi’, ku viktima shtetas i huaj është gjetut i vdekur në korridorin e shtëpisë ku po qëndronte

Në vend të ngjarjes kane dalur njesitë përkatëse dhe vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Pas vendimdimit të prokurorit, trupi i pajetë I viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore./gazetametro.net

SHPËRNDAJE