E rëndë kjo që ndodhi në këtë qytet të Kosovës: Vdes një person

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në fshatin Livoq të Gjilanit.
Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lëndua.

Vdekjen e personit e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit, njëri nga drejtuesit mashkull është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE