E rrallë: Takohen Njeriu më i gjatë dhe njeriu më i shkurt në Kosovë..!(Video)

E Pabesushme këtë të diele në “Kojshia Show” në emisionin më të shikuar në vend, që gjithmonë sjellë ndryshime, janë takuar njeriu më i gjatë dhe njeriu më i shkurtë në Kosovë.

Njeriu më i gjatë Ferit Zekolli i cili është 2.12 metra i gjatë dhe Ardonita Sabedini që pretendon se është 1metër..

Shiheni përballjen e tyre interesante..! Infokosova

SHPËRNDAJE