E rrethuar me trëndafila, Leonora ka një mesazh për fansat

Këngëtarja Leonora Jakupi sot ka festuar ditëlindjen e 41-të.

Në këtë ditë të veçantë ajo pranoi urime të shumta, duke u ndjerë e bekuar me njerëzit që ka pranë, shkruan Indeksonline.

 

Ajo zgjodhi një mënyrë të veçantë për t’i falënderuar secilin që ka ndarë kohën t’i urojë ditëlindjen.

“Te dashur miq dhe familjar te mij ju falenderoj te gjitheve per urimet e juaja #ju dua të gjithëve❤️, shkroi ajo krahas mbishkrimit, ku u shfaq e rrethuar me trëndafila të bardhë dhe të kuq.