E shtrirë në plazh dhe provokuese, Dafina Zeqiri ka një mesazh

Ajo po e shijon suksesin e këngës së fundit ‘La Reina’ e cila u mirëprit nga adhuruesit e saj ndërsa u komentua dhe u pëlqye për shkak të skenave më ndryshe dhe provokuese në videoklip.

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri nuk i lë anash asnjëherë as pozat në joshëse të cilat i publikon në rrjetet sociale ku edhe është mjaft e ndjekur.

“T’kalon edhe ty” ka shkruar Dafina në mbishkrimin e një imazhi ku shihet pranë bregdetit teksa dukej mahnitëse.

‘La Reina’, nga Dafina deri më tani ka arritur 3 milionë shikime në YouTube.

SHPËRNDAJE