E shtrirë në shtrat, Fjolla Morina publikon foto nudo, do të çmendeni komplet

Përveç muzikes, jeta e saj private është komentuar shumë në mediat rozë

Flasim për këngëtaren Fjolla Morina e cila përflitet shumë për lidhjet e saj të dashurisë.

Për disa nga këngëtaret e estradës shqiptare, ekspozimi i trupit është kthyer në diçka primare!

E këtu futet dhe këngëtarja Fjolla Morina, paraqitjet e së cilës në rrjete sociale janë gjithmonë provokuese, duke mos e pasur problem aspak të shfaqë diçka më shumë nga trupi i saj për ndjekësit e shumtë që numëron.

Së fundmi, në fotografinë e publikuar në InstaStory, e shtrirë në shtrat, këngëtarja ka pozuar nudo, por që me stil është munduar të mbuloj pjesët intime.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit për të është lansuar para 8 muajve, “Culo” në bashkëpunim me MUMA e cila deri tani ka arritur të mbledh mbi 3 milionë klikime./GazetaBlic

SHPËRNDAJE