E tepron djali i Danit, bën ҫdo ditë të njëjtin veprim

Para pak kohe këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Andi është shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Dani dhe djali i tij kanë shfaqur gjithmonë dashurinë ndaj veturave.

Sot ai sërish ka publikuar fotografi të veturës së tij.

Këtë gjë Andi e bën shumë shpesh, e duket sikur është i dashuruar në këtë veturë.