E tepron Kallashi, kërcen komplet cullak e videon e publikon në internet

Vallëtarja e njohur Donjeta Kosumi-Kallashi, i është kthyer profesionit të vjetër.

Ajo pas një pauze të gjatë, ka publikuar një video të nxeht nga shtrati

Kallashi shihet e zhveshur teksa dridh të pasmet dhe bën lëvizje provokuese.

……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

Për më shumë shihni videon:

SHPËRNDAJE