E tmerrshme: Digjet stalla me lopë në këtë qytet të Kosovës

Në fshatin Pataqan i Poshtëm të Rahovecit si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer për shkaqe të panjohura është djegur një stallë.

Përveç objektit në stallë janë djegur edhe tre krerë lopë, njofton policia.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit që e kanë fikur zjarrin. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE